7.2 C
Cluj
sâmbătă, mai 18, 2024
No menu items!

Medicalcor angajează tehnician dentar

Cele mai citite

Ești un maestru al danturilor, un sculptor talentat al zâmbetelor și un veritabil Jedi al tehnicii dentare?
Ei bine, ne-ar placea să te cunoaștem

Clinica noastră stomatologica, localizata in CLUJ NAPOCA, un veritabil paradis al reabilitarii dentare, este în căutarea unui Tehnician Dentar strălucit, dedicat și cu experiență de peste 3 ani în minunata lume a tehnicii dentare.

Îți oferim o trambulina pentru o carieră plină de succese!
Ocazia să îți pui în valoare talentul, să îți avansezi competențele și să crești alături de noi.

Să vedem responsabilitățile tale sub o altă lumină:

– Ești dirijorul unei simfonii a calității, coordonând fiecare etapă a procesului de producție a lucrărilor dentare.
– Verifici și asiguri că toate lucrările pe implanturi sunt realizate cu măiestrie și în conformitate cu standardele noastre de calitate (și știm că standardul tău este sus!).
– Colaborezi strâns cu medicul stomatolog, punând cap la cap detaliile pentru a înțelege cerințele specifice ale fiecărui pacient și a asigura îndeplinirea acestora (sună ca un puzzle interesant, nu?).
– Utilizezi cunoștințele în design și pictură 3D pentru a crea opere de artă dentară, atât estetice, cât și funcționale.
– Supervizezi gestionarea lucrărilor și respectarea termenelor de livrare, precum un adevărat dirijor al timpului.
– Menții standardele de igienă și siguranță în laborator, pentru că un laborator curat este un laborator fericit!

Ce ne dorim de la tine? Simplu:

– Experiență de minim 3 ani în tehnica dentară, cu accent pe implantologie.
– Cunoștințe în design și pictură 3D.
– Abilități excelente de comunicare și colaborare cu medicul stomatolog și echipa tehnică.
– Capacitatea de a gestiona eficient lucrările și de a lucra cu termene stabilite.
– Cunoștințe solide în implantologie și familiarizare cu tehnicile avansate de protetică dentară.
– O atenție meticuloasă la detalii, cu o atitudine riguroasă față de calitate și precizie.

Și acum, bombonica de pe tort: ce îți oferim noi?

– Posibilități de avansare în cadrul clinicii noastre, în funcție de performanță și dedicare (ceea ce știm că nu îți lipsește!).
– Salariu de bază de 3500 RON in mana, în concordanță cu experiența și competențele tale (pentru că știm cât valorezi!).
– Bonusuri suplimentare în funcție de volumul lucrărilor produse și performanța echipei (pentru că apreciem munca bine făcută).
– Mediu de lucru profesionist și modern, cu echipamente de ultimă generație (pentru că meriți doar ce e mai bun!).
– Oportunități de dezvoltare profesională și participare la cursuri și conferințe relevante (pentru că știm cât de importantă este evoluția în carieră).

Deci, ești gata să ne impresionezi cu talentul tău și să fii parte a unei echipe dedicate și dinamice?

Haide, așteptăm cu nerăbdare să ne dai o mână de ajutor… și poate un zâmbet!

- Publicitate -spot_img

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!

Cele mai recente informații

Cupa Salina Turda, la șah, în perioada 17 – 19 mai

♟️În perioada 17-19 mai 2024 va avea loc a IX-a ediție a Festivalului Internațional de Șah pentru copii cu...

Mai multe articole asemănătoare